TR     EN

İNŞAAT

EKS İSTANBUL YAPI

EKBA Holding inşaat sektöründe öncelikli olarak tercih edilen markalar arasında yer almaktır. Ekşioğlu Ailesi'nin 70 yılı aşkın inşaat tecrübesi, EKBA Holding tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında pek çok projenin başarıyla tamamlanmasında anahtar rol oynamıştır.

Yapılan yatırımlar ve gerçekleştirilen projeler, yalnızca ilgili sektörlerdeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmeyi değil, aynı zamanda inşaat, turizm, ticaret, enerji ve savunma sektörlerine yön verecek bütünsel bir yaklaşımı hedeflemektedir. EKBA Holding yenilikçi yaklaşımlar getirerek, üstlendiği projelerin gereksinimlerine özel çözümler üreterek fark yaratma ve hem iş ortaklarına, hem müşterilerine katma değer sunmayı amaçlamaktadır.

EKBA Holding, büyük ölçekli ve küçük ölçekli, yurtiçi ve yurtdışı merkezli projeleri aynı anda yönetecek deneyime ve yetkinliğe sahip durumdadır. Yurt içindekilerin yanı sıra, yurt dışında da fark yaratan büyük ölçekli inşaat projelerinde EKBA Holding imzası bulunmaktadır. Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere birçok köklü devlet kurumu için çok sayıda proje büyük bir titizlik ve özveriyle tamamlanmıştır.

 

Copyright 2024 © EKBA Holding - Tüm hakları saklıdır.